top of page
Tu Casa Hotels Genel Logo
Tu Casa Hotels Rezervasyon Bilgilendirmesi

Tu Casa Hotels
Rezervasyon Bilgilendirmesi

Tu Casa Hotels resmi internet sitesi https://tucasahotels.reservationdhc.com veya çağrı merkezi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda iptal ve iade koşulları fiyat planına göre değişkenlik göstermektedir. Ön ödemeli fiyatlarda rezervasyon onaylandıktan sonra iptal, iade ve fiyat değişikliği mümkün olmamaktadır. Sizden rezervasyonun son aşamasında tahsilattan önce bu koşulları onayladığınıza dair bir onay kutucuğu (Sözleşme Koşullarını Okudum) işaretlemeniz istenmektedir. Bu onay kutucuğunu işaretlemeniz koşulları okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtir.

 

Ön ödemeli fiyatlarda sadece Mastercard "3D secure" veya Visa "Verified by Visa" özellikli, yani kısa mesaj onay kodlu kredi kartlarıyla ödeme kabul edilmektedir.

 

Yarı Esnek fiyat avantajında ise rezervasyon anında kredi kartınızdan ilk gün ücreti tahsil edilir ve bu tutar iade edilmez. Geri kalan kısım otele giriş esnasında ödenir.

 

Esnek fiyat avantajında; otelde girişte ödemeli fiyatlarda, kredi kartınızın geçerliliğini kontrol amacıyla aynı gün tekrar iade edilmektedir.

 

​Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereği Türk bankalarına ait kredi kartlarından, Türk bankalarına ait sanal veya sanal olmayan pos cihazlarıyla, döviz çekimi yapılması mümkün değildir.

 

Rezervasyonu tamamlamadan önce ilgili onay kutucuğunun yanındaki bağlantıdan mutlaka seçtiğiniz fiyat tipinin kendi özgün koşullarını okumanız önemle tavsiye edilir.

 

Resmi web sitemizde ve çağrı merkezimizde dinamik fiyatlandırma uygulanmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde otel, konaklama tarihi, rezervasyon tarihi, oda tipi, kişi sayısı, fiyat planı, tesise hangi ülkeden gelindiği, IP adresi ve oda doluluk oranıyla ilişkilidir. Fiyatlar rezervasyon onaylanana kadar değişkenlik gösterebilir. Genellikle daha erken tarihte rezervasyon yapılması durumunda daha ucuz fiyat elde edilir. Nadiren de olsa sınırlı sayıda oda için giriş tarihine yakın bir zamanda daha ucuz fiyat sunulabilir.

 

Çocuk fiyatları, çocuk yaşlarına göre hesaplanmakta ve farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle rezervasyon aşamasında çocuk yaşlarını otele giriş tarihindeki yaşları olarak belirtilmesi gerekmektedir. Otele giriş esnasında çocuk yaşları kimliklerden kontrol edilerek o andaki kimlikte belirtilen yaş ile rezervasyon aşamasında belirtilen yaşlar arasında bir uyuşmazlık olması durumunda, yaş farkına bağlı ekstra ücret tahsil edilir.

 

Fiyatlar web sitesinde kullanıcının bulunduğu ülkeye göre belirlenir. Konukları geldikleri ülkeye, bölgeye ve pazara göre değişkenlik göstermektedir. Rezervasyon aşamasında site kullanıcısının IP adresine göre ve çağrı merkezini arayan kişinin telefon numarasına göre fiyatlar sunulur. Giriş aşamasında belirlenen ülkenin dışında farklı ülkeden gelinmesi durumunda fiyat farkı oluşabilir ve bu durumda tesise giriş esnasında ekstra ücret tahsil edilir.

 

Sitemiz veya çağrı merkezimiz ile yapılan ön ödemeli fiyat veya yarı esnek fiyat tiplerine ilave ücret karşılığında gidiş & dönüş havaalanı transferi eklenebilir. Her aracımız en fazla 4 kişiliktir. Antalya Havaalanına veya Gazipaşa Havaalanına iniş yapıldıktan sonra transfer aracınızı bulamamanız durumunda veya herhangi bir sorunuzun olması durumunda tesislerimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Call Center
Tu Casa Hotels
Üyelik Programı

Üye sistemimize katılarak tatil deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Üyelerimize sunulan avantajlarla, konaklamanızı daha keyifli ve ekonomik hale getirin.

Tu Casa Hotels Üyelik Programı
bottom of page