top of page
Tu Casa Hotels Genel Logo
Tu Casa Gelidonya Hotel
Tu Casa Gelidonya Hotel Lezzet
Tu Casa Gelidonya Hotel Lezzet
Tu Casa Gelidonya Hotel Lezzet

LEZZET

Restoranlarımızda Türk ve Dünya Mutfağı örnekleri lokal Alkollü ve Alkolsüz içecekler self servis olarak sunulmaktadır. Barlarımızda lokal Alkollü ve Alkolsüz içecekler ve bazı kokteyller ücretsiz, Standart İthal Alkollü içecekler ücretli olarak servis edilmektedir.

Call Center

Çağrı Merkezi

Tu Casa Gelidonya Hotel

Antalya sahillerinden mavi ile yeşilin en güzel buluşma noktası olan ve Toros Dağları' nın eteklerinde bulunan Kemer' de, yeni, dinamik ve güleryüzlü ekibiyle "Eviniz" gibi göreceğiniz bir otel sizlerle Tu Casa Gelidonya Hotel.

Kemer merkeze 800 metre uzaklıktaki Tu Casa Gelidonya Hotel, misafirlerine hem tatil hem de şehir oteli avantajlarını sunmaktadır.

Kemer' de bulunan kaliteli gece kulüplerine uzaklık sadece 500 metredir. Unutulmaz Akdeniz gecelerinin keyfini Tu Casa Gelidonya Hotel ile yaşayın.

Tüm Milletlerden Misafirler

Servis kalitesi ve eşsiz lokasyonu ile tüm milletlerden misafirlerin tercihi Tu Casa Gelidonya Hotel sizin hizmetinizde.

Kemer Yat Limanına 5 Dakika

Birçok ülkeden yatçıların tercihleri arasında yer alan Kemer yat limanı merkezde bulunmaktadır ve Tu Casa Gelidonya Hotel' e mesafesi araç ile

5 dakika yürüyerek 20 dakika sürmektedir.

Tu Casa Gelidonya Hotel

KONAKLAMA

Modern mimarı konsepti ile dizayn edilmiş yeşillikler içindeki otelimizde 155 Standart, 51 Ekonomik, 15 Aile ve 2 Standart Engelli oda bulunmaktadır. Tüm odalarımızda Balkon bulunmaktadır.

Tu Casa Gelidonya Hotel Rooms
Tu Casa Gelidonya Hotel Odalar
Tu Casa Gelidonya Hotel Odalar

Spa & Wellnes

Tu Casa Gelidonya Hotel'de bulunan Türk Hamamı ve Sauna, misafirlerimizin fiziksel ve zihinsel rahatlamalarına katkı sağlamak için hazırlanmıştır. Türk hamamında köpük masajı yaptırabilir, saunada vücudunuzdaki toksinleri atabilirsiniz

Tu Casa Gelidonya Hotel Spa & Wellnes
Tu Casa Gelidonya Hotel Eğlence
Tu Casa Gelidonya Hotel Eğlence

EĞLENCE

Tu Casa Gelidonya Hotel, misafirlerinin güzel vakit geçirmeleri için mevsime göre iç ve dış mekanlarda canlı müzik, gösteri, yarışma gibi aktiviteler düzenlemektedir. Tu Casa Gelidonya Hotel uygun konumu ile Kemer'in en iyi disko ve barlarına sadece yürüme mesafesindedir. Kemer'de müzik, dans ve dans gösterilerinin keyfine varacaksınız.

Tu Casa Gelidonya Hotel Eğlence
Tu Casa Gelidonya Hotel Eğlence

Eko Park

Tu Casa Gelidonya Hotel'e 25 km mesafedeki ekolojik parkta yılan, eğitimli papağan, tavus kuşu ve sincap türlerinin yanı sıra dünyada nesli tükenecek olan çeşitli sürüngenleri görebilirsiniz.

Eko Park'ta dünyanın dev yılanlarından bazılarını da görebilirsiniz. Ayrıca Eko Park'ta yetişen bazı bitkisel bitkiler, kaktüs aileleri, egzotik ağaçlar floranın dokusunu oluşturmaktadır.

Tu Casa Gelidonya Hotel Eko Park
Tu Casa Hotels
Üyelik Programı

Üye sistemimize katılarak tatil deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Üyelerimize sunulan avantajlarla, konaklamanızı daha keyifli ve ekonomik hale getirin.

Tu Casa Hotels Üyelik Programı
bottom of page