top of page
Tu Casa Hotels Genel Logo
Tu Casa Linda Hotel

Tu Casa Linda Hotel | Kaleiçi

Antalya'nın tarihi ve büyüleyici bölgesi Kaleiçi'nde konumlanan Tu Casa Linda Hotel, şehir hayatının karmaşasından uzakta ama şehir merkezine oldukça yakın bir konaklama fırsatı sunuyor. Kaleiçi'ndeki otelimiz, Antalya'nın en güzel plajlarına ve tarihi mekanlarına kolay erişim sağlamanız için ideal bir başlangıç noktasıdır.

 

Kaleiçi sadece deniz,tarih, eğlence, lezzetli yemekler sunmuyor, hepsini birarada yaşatıyor. Bir şehrin tarihini, kültürünü en yakından tanıma imkanı bulup,aynı zamanda gece hayatı ve deniz tatilini bir arada yasayabilecegin dünyada sayılı merkezlerden birisi Kaleiçi. Tarihi surların arasında hüküm sürmüş sokaklar, göz kamaştırıcı tarihi konaklar. Geçmiş ve bugünün hikâyelerini birbirine bağlayan 2000 yılı aşkın tarihin ve medeniyetler kucaklasmasinin şahidi olacaksınız. Eğlence ve gece hayatının merkezi olan Kaleiçin'de yürüme mesafesinde tüm zevklere uygun bar ve clubler bulabilecek, Antalya'nın en ünlü plajlarından Mermerli plajında yüzebileceksiniz. Her damak tadına uygun yemekler yiyip, bir çok ihtiyacı karşılayacak alışveriş imkanı veren Kaleiçi sokaklarında yürürken heran karşınıza çıkan tarihi yapılar görecek, müze ziyaretleri yapabileceksiniz.

Tu Casa Linda Hotel
Call Center
Tu Casa Linda Hotel Lezzet
Tu Casa Linda Hotel Lezzet
Tu Casa Linda Hotel Lezzet

LEZZET

Şehrin kalbindeki Tu Casa Linda Hotelin içinde konuklarını ağırlayan Friends Bistro & Pub, samimi atmosferi ve enfes lezzetleriyle tanınıyor. Menümüzde yer alan ve özenle hazırlanan yiyecek ve içecekler ile unutulmaz bir lezzet deneyimi sunuyoruz.

KONAKLAMA

Şehrin kalbinde huzurlu bir mola için en doğru adrestesiniz. Otelimizde konuklarımızı ağırlamak için tek ve çift kişilik odalar bulunmaktadır.

Tu Casa Linda Hotel Odalar
Tu Casa Linda Hotel Odalar
Tu Casa Linda Hotel Odalar
Tu Casa Hotels
Üyelik Programı

Üye sistemimize katılarak tatil deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Üyelerimize sunulan avantajlarla, konaklamanızı daha keyifli ve ekonomik hale getirin.

Tu Casa Hotels Üyelik Programı
bottom of page